Плац во Кучевиште
22 €
Цената не е фиксна
02.01.2020 12:16

Чучер Сандево / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

2230 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац во С. Кучевиште со површина од 2230 м2. Карши црквата Св. Петка, со струја, вода и асфалтиран пат. Славе 070/906-707

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Моника
Потврден огласувач
078450225
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам