1 / 5
Traktor IMT 539, novi gumi, odlicen
3.800 €
23.11.2022 09:30

Прилеп / Прилеп

Se prodava traktor IMT 539 bez kabina vo odlicna sostojba.

Traktorot ima novi gumi, motorot raboti odlicno - vezi, elektrika-svetla se si raboti.

Traktorot ne e mnogu raboten.
Mozi zamena za skip.

Za poevtino ne se javuvajte.

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Prodazba
Потврден огласувач
075461039
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам