Logo

Aluminski bandazi 5x120 bmw

Број на оглас: 3270975 | Објавен на: 24.02.2020, 12:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Aluminski bandazi 5x120 15ki so gumi 195 65 15 zdravi pravi ne vareni moze i bez gumi

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Orce

Потврден огласувач