Плац во С. Кучевиште
3 €
02.01.2020 12:12

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

11000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива во С. Кучевиште со површина од 11 000 м2, погодна за земјоделски активности. Цената е 3 евра за м2, затоа што не спаѓа во градежен реон. Славе 070/907-707

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Моника
Потврден огласувач
078450225
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам