Logo

БЕКО - МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ

Број на оглас: 3271340 | Објавен на: 21.05.2019, 00:03
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 6.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за сушење

Вид на оглас: Се продава


Се продава машина за сушење на алишта. Машината е со испарување и не е користена. Марка БЕКО. Димензии стандардни.

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Николче

Потврден огласувач