Logo

mercedes vito 108 disel patnicko zamena za motor

Број на оглас: 3272302 | Објавен на: 20.08.2019, 13:11
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 9 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


mercedes vito 108 disel god 1996 reg zelen karton 4 novi gumi zamena za motor vespa ili pomala kola
kontakt
070 83 50 50 Bufi

  Скопје    Општина: Чаир

Прати Е-Маил

  Auto

Потврден огласувач