1 / 4
DELOVI ZA OPEL ASTRA 1.6 16V
99 €
27.03.2023 11:50

Прилеп / Прилеп

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

1999

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

11.2019

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Se prodavaat delovi za opel astra

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

oliver
Потврден огласувач
075593998
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам