Logo

Vitaminski status

Број на оглас: 3273589 | Објавен на: 23.05.2019, 10:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Алтернативна медицина

Вид на оглас: Се продава


Ако се пронајдете во некои од овие проблеми и сакате да знаете што не е во ред со вашиот организам, проверете се безболно, на компјутерска машина за испитување на витаминско минерален статус.
ЗДРАВЈЕТО Е ВО ВАШИ РАЦЕ
Телефон за контакт 075/611-345

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Tina

Потврден огласувач