Logo

Prodavam CD/DVD/DL,recorderi,5 kom.,za1000 den..

Број на оглас: 3273826 | Објавен на: 28.05.2019, 16:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / CD / DVD / Bluray

Вид на оглас: Се продава


Prodavam CD/DVD/DL recorderi,ispravni,pet parcinja komplet za 1000 den..

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 zoki

Потврден огласувач