Logo

Mercedes c220 cdi 150 ks

Број на оглас: 3274299 | Објавен на: 19.07.2019, 12:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 3.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


ful oprema facelift
komplet servis
zimski gumi so bandasi
kako nov
mozna zamena za poeftino
Hitno

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 dejan geceski

Потврден огласувач