Logo

Маса со 6 столици

Број на оглас: 3274578 | Објавен на: 24.05.2019, 11:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вид на оглас: Се продава


Се продава маса со 6 столици

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Bojan Stojanoski

Потврден огласувач