Logo

Лежај и Регал

Број на оглас: 3274581 | Објавен на: 24.05.2019, 12:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат лежај и регал

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Bojan Stojanoski

Потврден огласувач