Logo

Слушалки

Број на оглас: 3274591 | Објавен на: 24.05.2019, 12:10
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 700 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Аудио и видео продукција

Вид на оглас: Се продава


Безжично поврзување (Bluetooth),одличен стерео звук,

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  mite