Logo

Audi A8 4.2 TDI Led Matrix Quattro

Број на оглас: 3274863 | Објавен на: 28.08.2019, 14:22
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Audi

Модел: A8

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 258 kw / 351 ks

Цена: 3 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A8 4.2 TDI Led Matrix Quattro
uvozen registriran cela godina,kompleten servis bez niedna mana poveke info
078 224 884

  Кичево

Прати Е-Маил

  Mercedes

Потврден огласувач