Logo

I T N O !!!! Se bara itno dom za 8 mesecno kucence

Број на оглас: 3275184 | Објавен на: 20.07.2019, 06:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Se bara itno dom za 8 mesecno kucence, koe e ostaveno samo vo planina bez hrana i voda!!
Kuceto e vakcinirano protiv besnilo i procisteno od vnatresni i nadvoresni paraziti.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 z.s