Logo

Bmw 320d 2001 full oprema

Број на оглас: 3275576 | Објавен на: 14.07.2019, 21:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 2.600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Bmw 320d full oprema 2001 HITNO
Al bandazi so letni gumi 4celicni bandazi so zimski gumi
Klima odlicno ladi
Tempomat
Komandi na volan
Fabricko radio
Mala potrosuvacka
Info na tel 071275139 stefan
Moze da se vidi i proba sekoj den
CENA 2600

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Стефан