Logo

Дим машина НОВА!

Број на оглас: 3275705 | Објавен на: 15.06.2019, 18:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Игротека/Забава,спорт и рекреација

Вид на оглас: Се продава


Дим машина за свадби и веселби, изработена комплет од инокс.
За повеќе информации на тел: 070 208 468

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Filip

Потврден огласувач