Logo

Изработка на бунарчиња и црквички за во двор

Број на оглас: 3275737 | Објавен на: 25.05.2019, 15:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Градина / Украси

Вид на оглас: Се продава


Изработувам и продавам мини бунарчиња и црквички за во двор - градина. Евтино и квалитетно, а прекрасно и модерно за во двор.
Цена по договор. Тел. бр. 076 348 020; Лице за контакт: Драги

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Dragi