Logo

RAM DDR1 i razni stari CPU ekstra za site

Број на оглас: 3275861 | Објавен на: 16.09.2019, 12:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: Останато

Xaрд диск HDD: < 60 GB

РАМ Меморија: До 1 GB

Модел на процесор: Останато

Тип на хaрд диск: HDD

Големина на екран: 10 инчи и помал

Цена: 999 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Ram Memorii za laptop DDR1 256MB i 512MB
CPU:
- AMD Athlon 3200
- Intel Celeron 1.7GHz
- Intel Celeron 2.6GHz
- Intel Celeron 326 (2.53 GHz)
- Intel Celeron 331 (2.66 GHz)
- Intel Celeron 430 (1.8GHz)
- Intel Celeron 420 (1.6GHz)
- Intel Celeron M 560 (2.13Ghz)
- Amd Turion MK-36 (2GHz)

Се за 999ден :)

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Fx