Logo

Nokia Lumia 640

Број на оглас: 3275901 | Објавен на: 19.08.2019, 17:06
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Microsoft

Модел: Lumia 640

Боја: Black

Интерна меморија: 8 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 800 МКД
1.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Телефонот е одлично зачуван но има проблем со предната камера не работи и понекогаш се исклучува сам
ефтино
работи на сите картички

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  Fx

Потврден огласувач