Logo

TOM TOM навигација постар модел евтино

Број на оглас: 3275903 | Објавен на: 14.08.2019, 11:12
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 600 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / Навигација

Вид на оглас: Се продава


Ги има мапите од балканот инсталирани
одличнио зачуван

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  Fx

Потврден огласувач