1 / 1
NIVA KAJ SOCIJALNITE BARAKI
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.06.2022 20:17

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

2306 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva vo mesto vikano Padarnica, KP 1753 KO Varosh vo Prilep kaj socijalnite baraki. Mestoto e pogodno za tutunov nasad. Ima cist imoten list.
Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Deniza
Потврден огласувач
076261817
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам