1 / 1
PLAC VO INDUSTRISKA ZONA
31.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.06.2022 14:01

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

3165 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava plac vo idustriska zona pred fabrikata za lim na Krushevsko dzade na KP 4089 KO Varosh.
Placot granici so patot za Krusevo. Pogoden e za izgradba na industriski objekt.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Deniza
Потврден огласувач
076261817
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам