1 / 2
GRADEZNO ZEMJISHTE
10.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.06.2022 14:01

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

239 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodaat dve parceli so KP 5120/1 i 5120/3 vo Varosh na ul.Borka Lopac na 100 m od Ekonomski fakultet i benzinska pumpa Salida. Na parcela 5120/2 ima postoecki objekt A1-1 so 36 m2. Do parcelite se naoga parcelata 5120/2 sopstvenost na RM so povrsina od 40m2, gradezno neizgradeno zemjishte so koja ima moznst za formiranje na nova gradezna parcela.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Deniza
Потврден огласувач
076261817
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам