Logo

185 / 60 / 15 = gumi = T O Y O

Број на оглас: 3276927 | Објавен на: 19.08.2019, 11:21
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


CENATA E ZA DVETE GUMI

TOYO JAPONSKI

KOJ SAKA MOZE DA SE PRATAT PO KARGO.

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  gumi mite

Потврден огласувач