Logo

BMW 530 D E60

Број на оглас: 3278652 | Објавен на: 12.06.2019, 16:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 170 kw / 231 ks

Цена: 6.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


bmw 530d 3 kluca bez mana pali vozi
cenaata e za kes za zamena ima druga cena

 Mercedes

Потврден огласувач