Logo

Се продава стан

Број на оглас: 3278843 | Објавен на: 21.01.2020, 09:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2,5

Квадратура: 54 m²

Греење: Централно

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Североисток

Адреса: ул. Локов

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава стан во населба К.Вода.

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Vladimir

Потврден огласувач