1 / 8
Плац + Шума од 5100 м2 помеѓу с. П'клиште и с. Герман
17.850 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.09.2021 20:39

Ранковце / Крива Паланка

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

5100 m²

Тип на земјиште:

Градежно

- Се продава плац од 5100 м2 со шума од 1000 m2, на атрактивна локација помеѓу с. Пклиште и с. Герман, чист воздух, прекрасен поглед и совршен мир. Плацот е погоден за изградба на викендица.

- Плацот излегува на самиот асвалтиран пат, има електрична енергија и пристап до чиста изворска вода + има дел од 1000м2 прекриен со шума.

- На самите слики ќе го забележите имотниот лист, како и слики од самиот плац, асфалтираниот пат, како и комунална инфраструктура. Лоцација: Pkliste, Pklishte, German.

Цена: 5100 m2 x €3.5 = €17,850

За повеќе информации:
Мишо 071-312-011
glusce@yahoo.co.uk

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

Мишо Марковски
Потврден огласувач
38971312011
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам