1 / 3
FIAT PUNTO DELOVI SE ZA PUNTO!!!
1 €
03.10.2022 13:46

Прилеп / Прилеп

NOVI I POLOVNI DELOVI ZA PUNTO 2/3 1.2 BENZIN I 1.9 JTD ima i aluminiumski bandasi 14 za fiat

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

KIKO
Потврден огласувач
070925942
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам