Продавам Плац
50 €
29.05.2019 13:09

Чучер Сандево / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

6313 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Продавам плац во Оризарска Рупа.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
070306865
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам