1 / 3
Атрактивен плац на Јадранска магистрала
1 €
30.05.2019 00:32

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

11420 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава атрактивен плац на Јадранска магистрала, до Еуро бетон.
За повеќе инфо јавете се на 077 927172

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Дарко
Потврден огласувач
077927172
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам