Logo

Peugeot 307 hdi 2006 130000km realni

Број на оглас: 3280327 | Објавен на: 15.07.2019, 16:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 3.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto ne e uvezeno-2006god,full oprema,reg. Do 02.2020god.so realni klimetri 130000,novi gumi. Sacuvan enterier.

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 pavle

Потврден огласувач