Logo

Iveco daily 25 s 17

Број на оглас: 3280640 | Објавен на: 13.07.2019, 15:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Iveco daily 35s17
3000 cm3
2007 godina
Top sostojba

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Vase

Потврден огласувач