Logo

Бесплатна регистрација на фирми и сметководство

Број на оглас: 3280724 | Објавен на: 14.06.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Книговодствени

Вид на оглас: Се продава


http://www.ivanovski-consulting.com.mk/ Бесплатна регистрација на фирми Лиценцирано друштво за сметководство Ви нуди комплетно сметководство,репортинг и поддршка на фирми. Во близина на Железничка станица со бесплатен паркинг Почетна цена за сметководство:2000 ден + ДДВ Лице за контакт :Александар 070/364-838

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  IVANOVSKI KONSALTING (претпријатие)

Потврден огласувач