Logo

Golf 5 2.0 TDI CH

Број на оглас: 3280936 | Објавен на: 22.06.2019, 14:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 140 kw / 190 ks

Цена: 4.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Golf 5 2.0 tdi 2005g uvezen od ch navigacija koza idr full socuvan. Info na tel 071360207 zelen karton i dr.

 S

Потврден огласувач