Logo

Audi A4 karavan

Број на оглас: 3281276 | Објавен на: 05.08.2019, 12:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава добро сочуван Ауди А4
Возилото е во исправна состојба,регистрирано со зелен картон. Возилото вреди да се види.
Команди на волан
Навигација
Bluetooth подесуввање за SMARTтелефон
Солидно озвучување со ВУФЕР
Електрика на прозири напред назад
Магленки
Паркинг сензор назад
6 брзински менувач
Темпомат
Греачи на седишта
ДПФ филтер
Потрошувачка 4,5 л /100км
Сервисирано, сменета дупламаса замаец, корпа ламела sachs set

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Georgi

Потврден огласувач