Logo

FIAT TIPO POD ITNO.....

Број на оглас: 3281649 | Објавен на: 20.08.2019, 14:17
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Fiat

Модел: Tipo

Година: 1992

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 700 €
800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat tipo 1.6 benzin plin registrirano do 1 mesec 2020 god. pali vozi

KONTAKT TELEFON----070-276-425

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Ивица

Потврден огласувач