1 / 4
Elektricen skuter
600 €
Цената е фиксна
17.06.2019 09:23

Прилеп / Прилеп

Skoro nov vozen 2-3 pati avstrisko proizvodstvo i od tamu donesen

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

Ige
Потврден огласувач
070715054
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам