Logo

Шишање и бањање и чистење против болви и крлежи поволно

Број на оглас: 3281881 | Објавен на: 20.11.2019, 10:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Шишање и бањање на кучиња и мачки ,по потреба со анестетик,сечење на нокти и чистење на уши, чистење од болви и крлежи со
медицински ектопаразитски средства!

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 XXXXX

Потврден огласувач