1 / 1
Itnoo plac od 2964m2
По Договор
31.05.2019 18:41

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

2964 m²

Тип на земјиште:

Останато

Prodavam plac od 2964m2 kaj cardak. Placot e so kompletna dokumentacija i e na glavna ulicana koja ima struja voda i odvod. Isto taka postoi i moznost za delba no ne pomala od 1000 m2. Informacii078/221-467

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
078221467
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам