Logo

Mercedes C180 benzin-plin

Број на оглас: 3282312 | Објавен на: 25.06.2019, 11:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 180

Година: 1994

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Цена: 1.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedesot e vo dobra sostojba so atestiran plin registriran od oprema ima abs servo elektricen soncev krov. Za poveke informacii javete se

 Ww

Потврден огласувач