Logo

Kaldrma / Makadam kocki

Број на оглас: 3283144 | Објавен на: 02.06.2019, 02:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градина / Плочки

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat stari kameni kocki kaldrma.

 Скопје    Општина:Сарај

Прати Е-Маил

 Besart

Потврден огласувач