Logo

Seat Ibiza 1.4 8v Delovi

Број на оглас: 3283208 | Објавен на: 31.05.2020, 14:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Ibiza

Година: 2000

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam delovi za Seat Ibiza 1.4 8v 2000 god mk dokumenti so prevod odma

077/854-385

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 ...

Потврден огласувач