Se prodava stan vo centarot na Prilep
1 €
02.06.2019 15:17

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

3

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

2000

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Prilepski Braniteli 5/2-8

Se prodava stan vo strogiot centar na Prilep vo zgrada Fortuna .Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Blagoja Nikolovski
Потврден огласувач
075515048
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам