Logo

Shark Navigator

Број на оглас: 3284217 | Објавен на: 07.06.2019, 21:09
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 8.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Вид на оглас: Се продава


Shark Navigator ,koristen 1 godina,so komplet dodatoci

  Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

  Gjoko

Потврден огласувач