Logo

KIA Sorento 2.5 crdi

Број на оглас: 3284278 | Објавен на: 03.06.2019, 14:28
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2.600 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Kia Sorento 2.5 crdi na delovi


103 kw
2.5 crdi
2004 godina

Uvoz od Swiss

  Кичево

Прати Е-Маил

  Avto Polovni Delovi

Потврден огласувач