1 / 3
Plotna za kujna
300 МКД
26.11.2021 09:36

Прилеп / Прилеп

Ne ostetena. Isto taka borii beli okolu 5 metri cena povoljna.

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Damjan
Потврден огласувач
075537059
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам