Logo

Mercedes E 220 diesel Mozna zamena za dzip ! ! !

Број на оглас: 3285309 | Објавен на: 25.06.2019, 06:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 220

Година: 2006

Гориво: Дизел

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Mercedesot e tip top ! ! !
Mozna zamena za dzip so moja dopata ! ! !
Poveke informacii na tel +38970293268

Poveke informacii na tel +38970293268

Poveke informacii na tel +38970293268

Na brojot dolu ne zvonete ! ! !

POZZZ ! ! !

 ace

Потврден огласувач