Logo

Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

Број на оглас: 3285318 | Објавен на: 19.06.2019, 20:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 147

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: 3.400 €
3.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Alfa Romeo 147 1.9 JTDm 8v 88kw 2008 god
Full oprema.
Kolata e sovrsena bez nikakva mana!
Registirana do 05.2020
A-test folii
Bez zameni.
077702055

 Dimce

Потврден огласувач