1 / 4
SE PRODAVA PLAC
20 €
16.06.2022 15:50

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

1300 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac za gradezni ili zemjodelski celi so golemina od 1300m2 vo s.Novo Lagovo. Placot e vednas na stariot pat za Bitola do fabrikata za obrabotka na mermer i granit "La Piscina".
076 659 190

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Lkw
Потврден огласувач
076 659 190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам